مدت زمان برخورداری از تخفیف 50 درصدی معوقات حق عضویت تمدید شد


مهلت برخورداری ازتخفیف 50 درصدی معوقات برای اعضایی که نسبت به  اخذ کارت هوشمند و امضای امن دیجیتال خود اقدام می نمایند، تا 31 تیرماه تمدید شد.

دکتر علی تاجرنیا معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان نظام پزشکی در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی این سازمان با اشاره به این که از سال گذشته بحث صدور کارت هوشمند در سازمان نظام پزشکی آغاز شده و طبیعتا مقدمه ای برای رسیدن به امضای دیجیتال و نسخه الکترونیک است؛ بیان کرد : استفاده از نسخه الکترونیک و امضای دیجیتال  جزو برنامه های دراز مدت وزارت بهداشت و سازمان های بیمه گر با همکاری سازمان نظام پزشکی است ؛ لذا جهت تشویق برای دریافت کارت هوشمند ؛ شورای عالی سازمان مصوبه ای ابلاغ نموده که با دستور ریاست کل سازمان اجرا شده است.

وی افزود: طبق مصوبه مذکور اعضایی که دارای بدهی حق عضویت هستند، می توانند با درخواست کارت هوشمند و امضای دیجیتال از تخفیف 50 درصدی تا پایان خرداد ماه بهره مند شوند که این بازه زمانی به مدت یکماه یعنی تا 31 تیر تمدید شد.

تاجرنیا ادامه داد: همکارانی که دارای معوقات حق عضویت هستند می توانند با مراجعه به سازمان نظام پزشکی و اخذ کارت هوشمند بدهی سال های گذشته خود را با 50 درصد تخفیف پرداخت کنند. استفاده از مزایای مصوبه مذکور و تمدیدمهلت یکماه فرصت مغتنمی است تا درسال های آتی اگر به خدماتی مانند گواهی گوداستندینگ، صدور پروانه و مسائلی از این قبیل نیاز دارند با مشکلی مواجه نشوند زیرا سیستم اجرایی سازمان طبق قوانین بالادستی باید تمام مطالبات را از اعضای خود دریافت کند .

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان خاطرنشان کرد: مصوبه شورای عالی این امکان را برای اعضایی که طی سنوات گذشته دارای بدهی حق عضویت هستند؛  فراهم می کند تا حق عضویت سال های گذشته خود را با 50 درصد تخفیف پرداخت کنند .اعضای سازمان نظام پزشکی اگر هر سال پرداخت های خود را انجام ندهند به سال بعد موکول شده و میزان آن با حق عضویت همان سال محاسبه می شود .

انتهای پیام

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *