شرکت نوافارمد فاقد مجوز برگزاری دوره های آموزش مهارتی است

معاون درمان وزارت بهداشت در نامه ای به معاونین درمان دانشگاه های علوم پزشکی کشور و روسای بیمارستان های شهید رجایی، مسیح دانشوری و مرکز قلب تهران، فعالیت های آموزشی شرکت نوافارمد را غیرمجاز عنوان و تاکید کرد که گواهی های صادره از سوی این شرکت، فاقد اعتبار است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان نظام پزشکی در متن نامه دکتر جان بابایی آمده است:

“در راستای ساماندهی و نظارت بر مراکز آموزشی برگزارکننده دوره های مهارتی مرتبط با وزارت متبوع و بر اساس اعلام معاونت محترم آموزشی، به استحضار می رساند، شرکت نوافارمد فاقد مجوز برگزاری دوره های آموزش مهارتی از مرکز ملی آموزش مهارتی و حرفه ای علوم پزشکی می باشد و تاکنون دوره آموزش مهارتی و حرفه ای تحت عنوان “ارائه خدمات و اعمال جراحی لیزر در بیماری واریس اندام های تحتانی” در آن مرکز به تصویب نرسیده است.

لذا برگزاری دوره های آموزشی و مدارک آموزشی صادر شده توسط آن شرکت غیرمجاز، فاقد اعتبار و مشمول اعمال مقررات قانون تعطیلی موسسات و واحدهای آموزشی و تحقیقاتی و فرهنگی که بدون اخذ مجوز قانونی دائر شده (مصوبه مورخ 72/10/15 مجلس شورای اسلامی و آیین نامه اجرایی آن) می باشند.

خواهشمند است دستور فرمایید، موضوع جهت اطلاع و بهره برداری به حوزه نظارتی آن معاونت اعلام تا در صورت مشاهده فعالیت آموزشی یا ارائه گواهی های آموزشی آن شرکت مطابق با مقررات اقدام نمایند.»

انتهای پیام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *