تعطیلات 6 روزه شامل همه دستگاه‌های «دولتی» و «خصوصی» است/ مجوزهای صادرشده تردد باطل است


معاون استانداری تهران از تعطیلی همه دستگاه‌های دولتی و خصوصی خبر داد و گفت: تردد بین استان‌های تهران و البرز بلامانع است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و به نقل از فارس حمید گودرزی، معاون استاندار تهران در شبکه خبر با اشاره به تعطیلات 6 روزه در استان تهران و البرز، بیان داشت:در 16 فرمانداری استان تهران دیروز دستور داده شد مجوز خروج از تهران داده نشود.

وی ادامه داد:از ساعت 6 عصر دوشنبه 28 تیرماه محدودیت تردد و خروج آغاز شده و تا روز دوشنبه ساعت 19 محدودیت ها اعمال می‌شود.

معاون استاندار تهران با بیان اینکه تمام مجوزهای که برای تردد و خروج از استان تهران صادر شده کان لم یکن است، گفت: اگر در مسیر جاده ای حرکت کند، ضمن جریمه خودرو ، خودروی فرد به شهر ی که فرد از آنجا حرکت کرده است باز گردانده می شود.

گودرزی با اشاره به برگزاری جلسه فوق العاده قرارگاه امنتیتی و کمیته امنیتی و اجتماعی ستاد ملی مقابله با کرونا، ابراز داشت: تصمیم گیری شد تا بصورت یکپارچه تمامی دستگاه‌های دولتی،خصوصی، اصناف و بانکها تعطیل باشند و هیچ استثنایی برای عدم تعطیلی وجود ندارد و این تعطیلی شامل همه دستگاه‌های دولتی و خصوصی رمی شود.

وی با اشاره به نظارت دستگاه های مختلف بر روند محدودیت‌های اعمال شده، متذکر شد: گروه‌های تلفیقی از پلیس امکان، اصناف و تیم هایی از فرمانداری برای نظارت و اعمال محدودیتها فعالیت خواهند داشت.

معاون استاندار تهران با اشاره به وضعیت بوستان‌های تهران در تعطیلات اعمال شده، تاکید کرد:  در بوستانها به صورت پیاده روی منعی وجود ندارد اما از تجمع در پارکها جلوگیری می‌شود.

گودرزی از آزاد بودن تردد بین استان‌های تهران و البرز خبر داد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *