فراخوان عضویت در شورای عالی ،هیات رئیسه مجمع عمومی و بازرسان سازمان نظام پزشکی

رئیس کل سازمان نظام پزشکی در نامه ای خطاب به روسای نظام پزشکی شهرستان ها گفت: با استناد به ماده 43 آیین نامه انتخابات و تبصره آن، جهت اطلاع رسانی به کلیه اعضای محترم هیات مدیره نظام پزشکی آن شهرستان، داوطلبان عضویت در شورای عالی می بایست مراتب تمایل خود را تا 24 ساعت قبل از تشکیل مجمع عمومی (پایان وقت اداری مورخ 1400/7/7) اعلام نمایند .

به گزارش اداره کل روابط عمومی در متن نامه دکتر ظفرقندی آمده است: 

رئیس محترم نظام پزشکی شهرستان ……………

با سلام و احترام،

با استناد به ماده 43 آیین نامه انتخابات و تبصره آن، جهت اطلاع رسانی به کلیه اعضای محترم هیات مدیره نظام پزشکی آن شهرستان، داوطلبان عضویت در شورای عالی می بایست مراتب تمایل خود را تا 24 ساعت قبل از تشکیل مجمع عمومی (پایان وقت اداری مورخ 1400/7/7) اعلام نمایند . در این راستا و نیز جهت هماهنگی بیشتر و سهولت برگزاری انتخابات، درخواست می شود داوطلبان عضویت در هیات رئیسه مجمع عمومی و بازرسان نیز تمایل خود به کاندیداتوری را تا تاریخ مذکور از طریق سامانه دیدگاه و یا شماره فکس 88336003 به این سازمان ارسال نمایند.

 

 

 

فرم تقاضای داوطلبی

 

اینجانب ………………………… با شماره نظام پزشکی …………………. رشته …………………… عضو هیات مدیره نظام پزشکی شهرستان …………………… بدینوسیله داوطلبی خود را جهت عضویت در شورایعالی هیات رئیسه مجمع بازرساناعلام می نمایم .

 

                                                                                                   امضاو مهر

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *